ART / Lithographs / Litograph 8639218
nr 863 9218
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Einar Nerman (1888-1983), Garbo, 146/250, sheet: 36x29,
LITOGRAPH (F), Einar Nerman (1888-1983), Garbo, 146/250, bladets mått: 36x29
2000
SEK 2200
Monday December 2 2013
at 19:56:00
30/11 22:48:10
2.000 kr
2/12 19:51:00
Einar Nerman
Read more about Einar Nerman